Krzesło NAP w industrialnym wnętrzu.

Kategoria: Wnętrza, Dodano: 2010-05-10 11:02   Bookmark and Share

NAP to nowe krzesło zaprojektowane przez wielokrotnie nagradzanego, designera Kaspera Salto dla duńskiej marki Republic of Fritz Hansen™. NAP został całkowicie dostosowany do użytkownika tak, aby siedząc, każda przyjmowana pozycja była dla nas wygodna. Nazwa, będąca skrótem od słów normal, active oraz passive, ma nam wszystkim uświadamiać, iż siedzenie to tak naprawdę ciągły ruch.

Dzięki swej obłej formie, NAP nabiera eleganckiego, wręcz kobiecego charakteru. Nylonowe siedzisko, dostosowuje się do kształtu naszego ciała, sprawiając, że wielogodzinna praca nie jest już dla nas katastrofą. „Jeśli ludzie, którzy siedzieli na krześle czuli się wygodnie, mogę stwierdzić, że odniosłem sukces” – mówił w trakcie ostatnich targów w Mediolanie, na których odbyła się oficjalna premiera krzesła NAP, projektant Kasper Salto.

A czy faktycznie wygodne? Będziemy mogli się dowiedzieć już od września, kiedy NAP wejdzie do sklepów. Tymczasem, możemy podziwiać jego mleczne, żółte, szare i kawowe wydanie w przepięknych, industrialnych wnętrzach.
Republic of Fritz Hansen, NAP,
Republic of Fritz Hansen, NAP,
Republic of Fritz Hansen, NAP,
Republic of Fritz Hansen, NAP,
Republic of Fritz Hansen, NAP,

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php:238 Stack trace: #0 /home/sconsulting/ftp/palapa/index.php(18): include() #1 {main} thrown in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php on line 238