Woody Alien i inne pomysły.

Kategoria: Architektura, Dodano: 2010-08-05 12:19   Bookmark and Share

Architekt David Tajchman w swych projektach połączył cechy akademickiego wykładowcy, dbając o każdy szczegół tworzonych prototypów, zawziętego naukowca, badającego elementy nauki, daleko wykraczające poza dziedzinę architektury i niepoprawnego wizjonera, tworzącego koncepcje na miarę przyszłego stulecia.

Prace Davida Tajchmana są publikowane na całym świecie. Jego studio architektoniczne, koncentruje się na innowacyjnych i oryginalnych projektach z różnych dziedzin, od urbanistyki aż po design. Każde jego przedsięwzięcie jest odpowiedzią na potrzeby klientów, tło kulturowe i warunki lokalizacji.

Młody architekt, którego kariera naukowa oparła sie o najlepsze instytucje w Europie - Ecole Spéciale d'architecture, Lund University LTH, Ulb Architecture Faculty oraz Architectural Association w Londynie, tworzy projekty wyprzedzające nas o jakieś 100 lat rozwoju architektonicznej świadomości przeciętnego europejczyka.

O to kilka przykładów.
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php:238 Stack trace: #0 /home/sconsulting/ftp/palapa/index.php(18): include() #1 {main} thrown in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php on line 238