Sofa potrzebna od zaraz.

Kategoria: Design, Dodano: 2010-12-07 10:36   Bookmark and Share

Dzisiaj kilka pomysłów na ten sam mebel, podpatrzonych w konkursie „Future Classics” firmy Comforty Living. Impreza już za nami ale projekty pozostają! Zapraszamy!

Kilka słów o konkursie.

Po raz pierwszy w historii polskiej branży meblowej polska firma Comforty Living, zorganizowała międzynarodowy, zamknięty konkurs. Cel? Wyłonić projektanta, który najlepiej spośród zaproszonych uczestników zinterpretuje motto konkursu – „Future Classics”.

Do wspólnej rywalizacji zaproszeni zostali młodzi, ale uznani już w skali międzynarodowej projektanci i studia projektowe: Alessandro Dubini z Włoch, Anderssen & Voll Studio z Norwegii, Philippe Nigro z Francji, Edward Van Vliet z Holandii, Form Us With Love Studio ze Szwecji, Lucidi Pevere Studio oraz Onlymited z Włoch, a także dwaj Polacy: Paweł Grobelny i Tomek Rygalik.

Decyzję o zwycięzcy konkursu podjęło „bardzo” międzynarodowe jury, w skład którego weszła między innymi sławna projektantka Patrizia Urquiola. Według zacnego grona tytuł zwycięzcy oraz możliwość wdrożenie zaprojektowanego przez siebie mebla do linii produkcyjnej Comforty Living otrzymał Francuz – Philipe Nigro za „Floating sofa”.

Niezależnie jednak od werdyktu jury wszystkie uczestniczące w konkursie projekty zostały zrealizowane w formie prototypów i dzisiaj mamy szansę je podziwiać!
Comforty Living,

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php:238 Stack trace: #0 /home/sconsulting/ftp/palapa/index.php(18): include() #1 {main} thrown in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php on line 238