Konkurs Fundacji Form i Kształtów.

Kategoria: Wydarzenia, Dodano: 2011-08-11 09:40   Bookmark and Share

Fundacja Form i Kształtów zaprasza projektantów do udziału w konkursie na Obiekt Leśny organizowanym w ramach projektu Grzybobranie. Tematem, z jakim mają za zadanie zmierzyć się projektanci, jest jesienne grzybobranie. Forma i materiały, z których zostaną wykonane prace, są dowolne.

Autorzy zwycięskich projektów otrzymają nagrodą pieniężną w wysokości 1000 pln umożliwiającą ich realizację. Następnie, gotowe już instalacje, zaprezentowane zostaną 25 września w Parku Kultury w Powsinie podczas Grzybobrania wspólnie z pracami uznanych już projektantów takich jak m.in. Nina Braun, Marta Niemywska, Magdalena Frankowska, Mysikrólik czy La Polka. Zwycięskie projekty będzie można również zobaczyć w przygotowanym specjalnie na tę okazję Małym Atlasie Grzybów.

Konkurs na Obiekt Leśny to szansa na zaprezentowanie swoich pomysłów z pogranicza designu, sztuki i hobbistycznego rękodzieła wspólnie, poddanie ich fachowej ocenie oraz krytyce ekspertów. Prace konkursowe oceniać będzie jury w składzie: Małgorzata Żmijska (Łódź Design), Lidia Pańków (Wysokie Obcasy), Tomasz Rygalik (Studio Rygalik), Łukasz Drgas (Magazyn Praga) i Iza Rutkowska (Fundacja Form i Kształtów).

Termin nadsyłania prac upływa 24 sierpnia.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Fundacji Form i Kształtów

www.formyiksztalty.pl
Mysikrólik, Marta Niemywska, Konkurs Fundacji Form i Kształtów,

drukuj  »  poleć artykuł znajomemu  »  Bookmark and Share   »  do góry