Wartość dodana dodatków.

Kategoria: Design, Dodano: 2010-07-13 12:24   Bookmark and Share

Tak, jak to się dzieje w modzie, tak i w architekturze wnętrz, dodatki zasłużyły na miano przysłowiowej wisienki dopełniającej fantastyczną kreację.

Prawdziwym mistrzem w tej dziedzinie jest włoska firma Diamantini & Domeniconi współpracująca z najlepszymi projektantami sztuki użytkowej. Choć marka szczyci się już prawie półwieczną tradycją to jednak jej produkty zmieniają się wraz z najnowszymi trendami wyposażenia wnętrz, kojarząc się z pomysłowością, kreatywnością, a przede wszystkim nowoczesnością.

Diamantini i Domeniconi słyną głównie z projektowania fantazyjnych form zegarów – współczesne wydanie tradycyjnej kukułki, wylatujące motyle, połamane wskazówki, ażurowe tarcze, zegar wieszak, zegar talerz, zegar drzewo - to tylko nieliczne z pomysłów jakimi firma zaskakuje w nowych kolekcjach. W bogatej ofercie znajdziemy jednak również cały szereg genialnych dodatków, których forma i pomysł zmieniają styl wnętrza w wysmakowaną przestrzeń mieszkalną.

Wśród innych włoskich dodatków, warto zwrócić uwagę na Pallucco oraz EmmeBi - zachwyca stojak na ubranie, zaprojektowany przez Duccio Grassi oraz podświetlany wieszak TABARD Denisa Santachiary.

Świetne!

www.diamantinidomeniconi.it

www.emmebidesign.com

www.pallucco.com


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php:238 Stack trace: #0 /home/sconsulting/ftp/palapa/index.php(18): include() #1 {main} thrown in /home/sconsulting/ftp/palapa/includes/10_main_articles_show_details.php on line 238